Mobil Cihazlar için SEO

Trafik/Arama Sorguları menüsü yardımıyla resimde gördüğünüz gibi Mobil aramaları filtreleyerek inceleyebilirsiniz.*Bu sayede mobil gösterimler ve tıklama sayılarını gün gün inceleyebilirsiniz. Arama sorgularının hangi kelimeler ile yapıldığını da inceleyerek sitenizin masaüstü ile mobil arasındaki performansını karşılaştırarak gereken tedbirleri alabilirsiniz. Web sitelerinizi mobil cihazlara uygun hale getirmek bir seo gerekliliğidir.

Sağlık/Tarama Hataları menüsü yardımıyla da mevcut tüm bağlantılarınız içinde mobil tarama hatalarını buradan görebilirsiniz.*Bakmamız gereken bir diğer nokta da Sağlık / Google Gibi Getir menüsü yardımıyla sayfalarınızı resimdeki gibi bağlantıyı girdiğimiz kutucuğun yanındaki açılır pencereden Mobil Akıllı Telefon seçeneğini tıklayarak, Google’ın gözüyle görebilirsiniz. Böylece Google’ın sayfanızı verimli bir şekilde tarayamaması gibi bir durum var ise bunu görmüş olursunuz.
Yazının devamını okuyun »

Etiketler:

Gemi makineleri Bölümü

Programın Amacı
Gemi makineleri programının amacı gemi makinelerinin ve gemilerin yapımında, mühendis ile usta ve işçiler arasında görev yapan ara elemanları yetiştirmektir.
Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Gemi makineleri programında matematik, bilgisayar, temel mühendislik bilgisi, gemicilik, teknik resim ve dizayn, elektronik, gemi makineleri operasyonu, mekanik termodinamik, kaynak işlemleri, makine bakım işlemleri gibi dersler ve denizcilik için gerekli İngilizce okutulmaktadır.


Yazının devamını okuyun »

Etiketler: ,

Endüstriyel Kalıpçılık Bölümü

Programın Amacı
Kalıpçılık programının amacı, endüstrinin kalıp yapımında ihtiyaç duyduğu teknik elemanları yetiştirmektir.
Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Kalıpçılık programında matematik, teknik resim, meslek resmi, malzeme bilgisi, temel bilgi teknolojisi kullanımı, sac-metal kalıp tasarımı, ısıl işlemler, plastikler, hacim kalıp teknolojisi, sac-metal kalıp teknolojisi, bilgisayar destekli tasarım, bilgisayar destekli çizim gibi dersler okutulur ve uygulama yaptırılır.


Yazının devamını okuyun »

Etiketler: ,

Elektronörofizyoloji Bölümü

Elektronörofizyoloji :
Görsel ve işitsel uyarılmış potansiyeller, beyin elektriksel etkinlik haritalama çalışmaları, harekete bağlı potansiyeller ve klinik koşullarla bağlantıları, Analiz yöntemlerinin geliştirilmesi, kedide stereotaksik olarak yerleştirilen devamlı elektrotlarla beyin fonksiyonlarının araştırılması.
Bu programın temel amacı, santral sinir sistemi bozukluklarıyla seyreden hastalıkların bozukluklarını tespit etmekte yararlanılan nörofizyolojik yöntemlerin kullanılmasında uzman hekimlerin denetiminde çalışabilecek meslek yüksekokulu düzeyinde eğitim görmüş elemanların yetiştirilmesidir. Programı bitirenlere önlisans diploması ve sağlık teknikeri (elektronörofizyoloji teknisyeni) ünvanı verilir.Elektronörofizyoloji programına girmek isteyen öğrencilerin, insan sağlığı ile ilgili olan bu konuda, direkt hasta ile ilişkili olduklarını bilmeleri gereklidir. Elektronörofizyoloji nöroloji ve fizyolojinin önemli bir dalı olup bu mesleği seçeceklerin mesleki performanslarının ve araştırma isteklerinin çok iyi düzeyde olması gerekir. Mezun teknikerler, nöroloji, KBB, psikiyatri, çocuk, göğüs hastalıkları ve fizyoloji uzmanının gözetimi ve denetiminde resmi yada özel hastane ve polikliniklerinin elektroensefalografi, uyarılma potansiyelleri ve uyku ünitelerinde çalışabilirler.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: ,

Hasat Sonrası Teknolojisi Bölümü

Programın AmacıHasat Sonrası Teknolojisi programının amacı, meyvelerin saklanması ve pazarlanması konusunda meyve endüstrisinin gereksinimini karşılayacak personel yetiştirmektir.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Hasat Sonrası Teknolojisi programında, biyoloji ve fizik konularıyla ilgili bilim derslerinin yanısıra bahçe ürünleri yetiştirme tekniği bitki fizyolojisi, soğutma tekniği, ısı ve kütle transferi, termodinamik, meyvelerin hasat sonrası teknolojisi, mikrobiyoloji, meyve morfolojisi, bahçe ürünlerinin soğukta taşınması,soğuk depo tasarımı, tarımsal pazarlama ve standardizasyon, depo hastalıkları, bahçe ürünlerinde kalite kontrolü gibi dersler okutulur ve uygulama yaptırılır.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler:
null
Adana masaj salonu