Oyun Seçimleri

oyunlar

Eğer sizlerde oyun oynamayı çok seviyorsanız ve oyun oynamak sizin için vazgeçilmez birşey ise o zaman yapılması gereken şey hiç ama hiç şüphesiz bol bol oyun almak olmalıdır. Oyunlar içerisinde istediğiniz alabilmek için en güzel oyunları seçerek onlar içerisinden seçim yapmalısınız. Yaptığınız seçim için arkadaşlarınızdan da referanslar ve bilgiler alabilirsiniz. Böylece arkadaş tavsiyesiyle de birlikte en güzel oyun seçimi sizin tarafınızdan yapılmış olacaktır. En güzel oyun seçimini yapmanız için önceden oynanan ve beğenilen oyunlar içerisinden seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Böylece oyununuzu çok daha fazla ve çok daha güzel bir şekilde oynayarak oyundan memnun olacaksınız. Yalnız oyunuda yaşınıza göre seçmeyi unutmayın. Bazı oyunları alıyoruz ve farkına varmıyoruz. Eve geldiğimizde ve oyunu taktığımızda çocuk oyunu ile karşılaşıyoruz. Çocuk oyunu ile karşılaşmamak için ve daha güzel oyunlara ulaşabilmek amacıyla sizlerin en güzel oyunlar seçmesi ve ona göre seçim yapması gerekiyor. Genellikle çocuklar arasında ki oyunseverlerin tercihi savaş oyunları bölümü ve çocuk oyunları bölümünden oluyor. Savaş oyunları genel olarak 2 ye ayrılıyor. Bunlar birbirinden çok daha farklı bir stratejisi vardır. Çocuk oyunları çok daha basit ve kolay oluyor. Büyükler için olan savaş oyunları ise çok daha zor ve ayrıntılı oyunlar oluyorlar. Oyunların ayrıntılı ve bol içerikli olması sizlerin bu tarz oyunlardan çok daha fazla zevk almanızı sağlıyor. Yani oyun zor oldukça aslında insanın hoşuna da gidiyor. Çünkü oyunu hemen bitirmek kimseye bir zevk vermez. Tam tersi oyun eğer zorsa ve sizi zorluyorsa işte o zaman sizin için oyun çok daha güzel bir hal almaktadır.   Oynadığınız oyunlar arasından sizin için en uygun olan ve en verimli olacak olanı seçerseniz eğer oyun sizin içimn daha uzun soluklu olacaktır. Yani uzun soluklu derken bahsetmek istediğim şey aldığınız oyunun sizin için daha fazla zevk vermesi ve hemen bitmemesinden bahsediyorum. Oyun ne kadar sizi zorlarsa sizde o kadar o oyunu oynayacaksınız ve sizin için uzun soluklu bir oyun olmuş olacak. Bu tarz oyunları değerlendirirseniz çok daha iyi ve güzel bir oyun almış olacaksınız. Yani derler ya oyun oynadığıma değdi diye. İşte sizin öyle bir söz söylemenizi sağlayacak oyunlardır demek istediklerim. Buna örnek olarak yani öyle bir oyuna örnek verecek olursak ta ilk vereceğim örnek hiç şüphesiz moderne Warfe olacaktır. Çok uzun soluklu ve film havası veren bir oyundur. Tam bir yetişkin savaş ve starteji oyunudur.

Etiketler:

Klima Servisi

klima_bakimi

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte klimalara olan ihtiyaç da haliyle arttı. Bu yıl ramazan ayının da yaza gelmesi dolayısıyla daha sıcak ve bunaltıcı sıcaklar bizleri beklerken evlerinizde ya da işyerlerinizde bulunan klimalarınızda problem varsa derhal çözümüne başvurmalısınız. Her türlü beyaz eşyanın tamir ve bakımlarının yapıldığı firmamız tarafından sizler de dilerseniz klimanızın tamirini yaptırabilirsiniz. 0216 471 59 56 numaralı telefonlardan ulaşarak arıza bildiriminde bulunarak markası ne olursa olsun tüm klimalarınız için bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Gülsuyu Arçelik servisinin insan sağlığı açısından oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekir. Klima bakımlarının arızası olmasa bile her yıl düzenli olarak yapılması sağlık açısından oldukça önemlidir. Pek çok astım hastası arızalı olan klimalar dolayısıyla rahatsızlıklarının arttığın söylerken, ciğerler ile ilgili sorun yaşanmaması adına klima servisi oldukça önemlidir.

Firmamızın her semtte bir şubesi bulunurken dilerseniz Sancaktepe Arçelik servisi ile de sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Arçelik, Bosch, Ariston ya da farklı marka tüm klimalarınızın varsa arızaları tecrübeli personellerimiz tarafından giderilecek ya da rutin bakımları da yine yapılabilecektir.

Fakat bu işlemlerin yapılabilmesi için karşılıklı olarak randevu almak gerekecektir. Pek çok aile servis çağırdığını unutarak evde olmazken bu durum sizin işinizin geç görülmesine firmamız personellerinin de işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Bu açıdan her iki tarafın da bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

Etiketler:

Tatil Seçenekleri

Tatil Yapmak

Hayatımız boyunca aslında bir haftalık da olsa çıkacağımız tatil için çalışırız. Ailemizle yapacağımız bu tatiller unutulmaz anlara da tanıklık eder. Onlarca fotoğraf ve hatıra bize kar kalır. Peki siz gerçekten hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir tatil daha önce geçirmediniz mi? O zaman size önerebileceğimiz en önemli tatil şekli SPA otelinde geçireceğiniz tatildir. Genellikle beş yıldızlı olan bu oteller size, beş yıldızdan daha fazla bir konfor sağlamaktadır. Size kalan sadece yerinizi ayırtmak ve otelinize gelmektir. Gerisini otelinize bırakın…

Özellikle çocuklu aileler ve yoğun tempoda çalışanlar için önemli olan SPA otellerinde, eğlenirken dinleneceksiniz de… Bu otellerde daha önce görmediğiniz bir manzara eşliğinde odanızda konaklayabilirsiniz. Osmanlı ve modern mimarisinin birleştirildiği SPA otellerinde, bir tarafında eğlenebilir bir tarafında da dinlenebilirsiniz. Deluxe odalarda konaklıyor iseniz, balkonunuzdan özel havuzlara geçiş yapabilirsiniz. En iyi ve konforlu aile otelleri arasında olan SPA otellerinde ayrıca çocuklar için pek çok imkan bulunmaktadır. Büyük havuz kaydırakları, mini clublar ve eğitimli bakıcılar ile çocuğunuzu da rahatça emanet edebilirsiniz. Hatta restaurantta çocuklara özel menülerde bulabilirsiniz.

Eğer rahatlamayı da hedefliyorsanız, bu otellerin en büyük imkanı olan SPA odaları  sizlerin rahatlaması için harika bir yerdir bu odalarda rahatlayabilirsiniz. Eğitimli masajcılar ile tepeden tırnağa kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Daha sonra gireceğiniz buhar banyoları, kar çeşmeleri, şok duşları ve Türk hamamı ile hiç hissetmeyeceğiniz kadar iyi hissedeceksiniz. Düğün yorgunluğu olan balayı çiftleri içinde SPA tatil yerleri oldukça uygundur. Çünkü hem eğlenmenizin yanında bu özel zamanınızı dinlenerek sakin bir şekilde geçirebilirsiniz. Gündüz denize ya da serin havuz sularına kendinizi bırakabilir, sahildeki bungalovlarda uyuyabilir, sarı sıcak kumsallarda güneşlenebilirsiniz. Geceleri ise, clublarda kendinizden geçebilir ve özel barlarda yerli yabancı istediğiniz içeceği içebilirsiniz. Bu yaz evde oturmayın ve siz de Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinde bulunan SPA turizm merkezleri gibi yerlerde tatilinizi geçirin…

Sevdiklerinizle çıkacağınız bu tatilde ayrıca en güzel yemekleri de yiyebilirsiniz. Dilerseniz açık büfenin yanında özel konsptlere sahip A’la carte restaurantlarda sizde hayranlık uyandıracaktır…

Etiketler:

Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü

Programın Amacı

Nükleer enerji mühendisliği programının amacı nükleer enerjinin üretilmesi, geliştirilmesi ve barışçı amaçlarla kullanılması ile ilgili eğitim yapmaktır.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Nükleer enerji mühendisliği, teknolojiye ve bilgisayarlardaki gelişmeye paralel olarak gelişmiştir. Nükleer enerji mühendisliğinde karışık gerçek sistemler için analitik hesap yapma olanağı olmadığından hesaplamaların çoğu sayısal olarak bilgisayarlarda yapılır. Bu nedenle, bu alanda bilgisayar programlama ve sayısal matematik en çok kullanılan araç durumuna gelmiştir. Nükleer enerji mühendisliği araştırıcı, geliştirici, kurucu, üretici ve yönetici bir mühendisliktir. Lisans eğitiminin ilk üç yılı nükleer enerji mühendisliğine hazırlık yıllarıdır. Bu yıllarda nükleer enerji mühendis adayı beş yarıyıl matematik, altı yarıyıl fizik, bilgisayar programlama, termodinamik, akışkanlar mekaniği, mukavemet, malzeme bilgisi, ısı iletimi, ısı makineleri, elektronik ve çeşitli ölçme teknikleri laboratuarları, teknik çizim gibi temel mühendislik dersleri alır. Lisans eğitiminin son yılında nükleer enerji mühendisliğinin temelini oluşturan nükleer reaktör fiziği, mühendisliği, kontrolü gibi dersler ve bu derslerin yanı sıra uygulamalara da önem verilir. Ayrıca yaz aylarında iki ay nükleer bir kuruluşta staj zorunluluğu vardır.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , ,

Uluslararası Lojistik Bölümü

Türkiye ekonomisinde taşımacılık sektörü çok önemli bir yer almaktadır. Taşımacılık söz konusu olduğundan sektör toplumun her bölümünü ilgilendirmektedir. Bu bölümün kuruluş amacı, taşımacılıkta söz sahibi olabilecek ara elemanlarının yetiştirilmesidir. Uluslararası Lojistik Bölümü’nün temel hedefi işletmelerin küresel faaliyetlerine destek sağlayacak nitelikli mezunlar vermektir.

Uluslararası Lojistik Bölümü öğrencileri mezun olduklarında hangi niteliklerle donatılmış olacaklar?
Dış ticaret, gümrük, taşımacılık ve benzeri konulara hakim insan gücünün mezun edilmesi önceliklerimiz arasındadır. Gerek ulusal gerekse, uluslararası ticaretin ana öğesi olan taşımacılık sektöründe, yabancı dille işletme, lojistik ve uluslararası taşımacılık temel eğitimi almış, orta kademe yönetici veya üst kademe yönetici yardımcısı yetiştirmektir. İşletme disiplinleri ile ilgili bilgilerin yanında taşımacılık sektöründeki hizmet yüklenici veya taşıyıcı firmaların gereksinim duyduğu, sektöre özgü temel bilgiler de kazandırılacaktır. Böylece uluslararası konjonktürlerdeki dinamizmini izleyebilen, Türkiye’nin iktisadi konjonktürü açısından değerlendirerek stratejik kararları hızlı bir şekilde alabilecek yöneticilere destek sağlayabilen kişiler mezun edilecektir.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , ,
null
Adana masaj salonu