İnstagram’da Takipçi Kazanmak

instagrammAkıllı telefonlarımız gün içinde biz nereye gidersek oraya gelmeye başladığından beri yaşadığımız özel anları sevdiklerimizle ve diğer insanlarla paylaşmak artık çok daha kolay bir hale geldi. Arkadaşlarımızla güzel bir yere gidiyoruz, yaşadığımız güzel anların fotoğrafını çekiyoruz ve İnstagram’da paylaşıyoruz. Beğendiğimiz şeylerin fotoğrafını başkalarının da beğeneceğini düşünerek paylaşıyoruz ve paylaştıktan sonra doğal olarak beğenilmesini istiyoruz.Ancak takipçi sayınız çok değilse fotoğrafı fazla sayıda insana ulaştırmanız ve yeterince beğeni almanız mümkün değil. Bunun için İnstagram takipçilerinizi arttırmanıza, takipçilerinizi arttırarak da beğenilerinizi arttırmanıza yardımcı olacak bir uygulama geliştirdik. Bu uygulamayla İnstagram’da daha fazla takipçiniz olacak ve böylece güzel fotoğraflarınızı daha fazla kişi görüp beğenecek.

Bu kolay ve güvenli İnstagram takipçi hilesiyle kısa sürede daha fazla gerçek hesap tarafından takip edileceksiniz.Takipçi sayınızın artması demek, aynı zamanda beğeni sayınızın da artması demektir. Fotoğraflarınıza gelen beğeniler profilinizin saygınlığını arttırıp yeni tanıştığınız insanlara sizin hakkınızda iyi bir izlenim oluşturur. Bu da iyi ilişkiler kurmanızı ve günlük hayatta özgüveninizin daha da artmasına yardımcı olur. Bu hizmeti kullanarak İnstagram takipçi kasmaya vakit harcamanıza gerek kalmadan takipçilerinizi ve beğenilerinizi kolayca arttırabilirsiniz. Güzel anlarınızı daha fazla kişiyle paylaşmak ve beğendiğiniz fotoğrafların başkaları tarafından da beğenildiğini görüp gülümsemek için tek yapmanız gereken hemen uygulamayı kullanmaya başlamak. Şimdi kullanmaya başlayın, takipçilerinizi bekletmeyin!

Etiketler:

İç Mimarlık Bölümü

Programın Amacı

İç mimarlık programının amacı, insanın ihtiyaçlarına ve eldeki malzemenin niteliğine uygun olarak, iç mekânın düzenlenmesi ve mekâna özgü mobilyaların özgün biçimlerinin tasarımı ile ilgili konularda eğitim ve araştırma yapmaktır.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler

İç mimarlık programında tasarlama, temel eğitim, teknik resim, insan-çevre ilişkileri, yapı, güzel sanatlar, uygarlık tarihi, bina bilgisi dersleri okutulur. Daha sonraki yıllarda, temeli daha çok tasarıma, mekânın temel işlevine uygun rasyonel ve uyumlu çözümler araştırılır. Mekâna özgü ekipmanların tasarımı yaptırılır.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , ,

İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü

Programın Amacı
İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri programının amacı, belli bir alanda veri toplama, bu verileri çözümleme ve yorumlama yöntemleri konusunda insan gücü yetiştirmektir.
İstatistik, matematiksel ve uygulamalı istatistik adı altında iki alana ayrılır.

Matematiksel İstatistik: Birinci derecede kuramlarla uğraşır, sayısal bilgiyi elde etmek ve yorumlamak için istatistiksel yollar geliştirmede matematiksel tekniklerden yararlanır. Olasılık kuramı, deney düzeni, çeşitli analiz yöntemleri geliştirme gibi alanlar kuramsal istatistiğin üzerinde çalıştığı alanlardır.

Uygulamalı İstatistik: Güncel sorunları, kabul edilmiş, bilinen yöntemlerle çözmeye çalışır. Belli bir konu alanında verileri toplamak ve çözümlemek için istatistiksel yöntemlerden yararlanır. Nüfus artışını, ekonomik gelişmeyi, tarımsal ve endüstriyel ürünlerdeki artışı önceden tahmin etmek uygulamalı istatistik alanına girer.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , ,

Kimya Mühendisliği Bölümü

Programın Amacı
Kimya mühendisliği programının amacı, kimya biliminin sağladığı bulguların endüstriye uygulanması; kimyasal üretim yapacak tesislerin tasarımı; tesislerin yapımının amaca uygunluk açısından denetlenmesi; kimyasal maddelerin işlenmesinden ürünlerin pazarlanmasına kadar geçen süreçte değerlendirme, denetim ve geliştirme çalışmalarının yapılması gibi konularda kuramsal ve uygulamalı eğitim yapmaktadır.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Kimya mühendisliği programının birinci ve ikinci sınıfta verilen temel mühendislik bilgilerinden sonra, öğrenciye kimya mühendisliği bilimi öğretilmektedir. Daha sonra bu temel bilgilere dayanarak endüstriyel işlemlerde kullanılan araçların tasarım, tasarım bilgilerinin işlem kontrolü ve ekonomi ile ilgili alan dersleri verilir.
Kimya mühendisliği programında, ayrıca, öğrencilere kimya sanayini tanıtmak, pratik bilgiler ve beceri kazandırmak amacıyla kimya sanayi kuruluşlarında işletme stajı yaptırılmaktadır.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , ,

Makine Mühendisliği Bölümü

Programın Amacı
Makine mühendisliği programı, her türlü mekanik sistemlerin ve enerji dönüştürüm sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminin planlanması konularında eğitim yapar.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Makine mühendisliği programının ilk yılında matematik, fizik, kimya, geometri, teknik resim gibi temel dersler okutulur. Daha sonraki yıllarda, termodinamik, ısı transferi, akışkanlar mekaniği, mekanik, makine elemanları, makine tasarımı, nükleer enerji ve enerji dönüştürüm sistemleri konularında dersler, kuramsal ve uygulamalı olarak verilir.


Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , , , , , ,
null
Adana masaj salonu