lazer epilasyonla güzellik

lazer-epilasyon-nedir

 

Gelişen teknoloji ile lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulma çabası insanlarda her geçen gün artmakta ve hızlı bir şekilde yayılmaya devam edilmektedir.

Lazer epilasyon kadınların sıklıkla kullanmış olduğu istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olduğu gibi erkeklerde bu konuda lazer epilasyon hizmeti almaktadırlar. İstenmeyen tüyler bilindiği üzere en çok ergenlik dönemlerde, hamilelik dönemlerinde, menapoz gibi durumlarda sıklıkla görülmektedir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en kalıcı ve güvenilir çözüm lazer epilasyon uygulamaları çözümüdür.

LAZER EPİLASYON NEDİR ?

Lazer epilasyon yöntemi ile en güvenilir bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkündür.

Lazer epilasyon uygulamaları kişinin ten yapısına göre uygulamanın yöntemleri değişiklik gösterebilir.. Ten nasılda uzmanlar o doğrultuda düzgün lazer cihazlarına uygun olan enerjiyi vererek sağlıklı ve güvenilir bir epilasyon uygulaması yaparlar.

ALEXANDRITE LAZER

Açık tenkli olan özellikle siyah tüylerde çok etkili bir lazer epilasyon yöntemidir. Bu uygulama Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemleri arasındadır.Türkiye’ deki insanların yani Türk insanlarının yapıları genel anlamda açık tenli, siyah kıl yapısına sahiptirler.Alexandrite lazer kıl köklerine ulaşarak kalıcı olarak kıl kökünün yok edilmesi sonucunda etkili bir sonuç alınmasını sağlamaktadır. Dinamik soğutma teknolojisi sayesinde acı yok denecek kadar azdır diyebiliriz.

Nd:YAG LAZER

Bu epilasyon yöntemi bir çok ten üzerinde uygulanabilir. Bu lazer epilasyon uygulaması ise ince kıllarda daha etkilidir. En koyu cilt tipi afro- Americana dahil bütün tenlere güvenle uygulaması yapılabilir.

Bu  yönteminin malanine değeri çok düşük miktardadır. En önemli ayrıntı ise bu epilasyon yönteminde cilt ile teması olmaması dolayısıyla herhangi bir şekilde hijyen sıkıntısı mikrop kapması gibi durumlarda yaşanmaz.

IPL

Bu sistem lazer epilasyon sistemi kesinlikle değildir.Geniş dalga boyunda ışık enerjisi ile sağlanan bir uygulama sistemidir. IPL (Intense Pulse Light) sistem olarak da adlandırılır. Modern ağda yöntemi olduğu söylenebilir. Kalıcı çözüm değildir.

Bu uygulamaları kozyatağı lazer epilasyon bostancı lazer epilasyonepilasyon kliniği gibi merkezlerimizde yapabilirsiniz. Sizlere Formmed Polikliniği firması olarak hizmet vermekten gurur duyarız.

Etiketler:

Tarım Meslek Lisesi

EĞİTİMİN AMACI VE ŞEKLİ

Tarım meslek liselerinin amacı; öğrencilere orta öğretim seviyesinde genel kültür derslerinin yanı sıra ülke ekonomisine tarımsal üretim yönünden katkıda bulunacak , tarımsal işletme ve kuruluşlarda başarı ile çalışabilecek, hayvan sağlığı, bitki sağlığı, peyzaj ve çevre düzenleme su ürünleri tarım alet ve makine kullanma gıda analiz ve kontrol ile ileri tarım tekniklerini uygulayabilen, pratik bilgi ve beceriye sahip olan teknisyen yetiştirmektir. Eğitim kurumunda hem yatılı, hem gündüzlü eğitim imkanı mevcuttur. öğrenciler isterlerse paralı-yatılı olarak okuyabilirler.

EĞİTİMİN SÜRESİ

Tarım meslek lisesinde eğitim süresi 4 yıldır.


Yazının devamını okuyun »

Etiketler: ,

Yasal Yollarla Telefon Dinlemek Mümkün Mü?

casus telefon
Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bir çok ayrıcalık ve imkanlar olduğu için insanoğlu da bu imkanlardan elinden geldiğince yararlanmak ve faydalanmak istiyor. Son zamanlarda adını çok sık duyduğumuz ve kullandığımız zaman acaba sakıncası olumu diye de tereddüt ettiğimiz akıllı telefonlar için tasarlanan telefon dinleme programı sayesinde aklımıza takılan soru işaretlerinden kurtulmuş olacaksınız. Yasal yollar ile telefon dinlenmesi için güçlü kanıt aranmaktadır. Fakat kanıtın ortaya çıkması işlerin artık sonuçlanmış olduğunu göstermektedir. Bu nedenle dinleme veya izleme işlemleri bireysel olarak yapıldığında daha hızlı olmaktadır. Bizlere düşen ise ortaya çıkan olumsuzlukları kolluk kuvvetleri ile paylaşmak ve gerekli cezaları adaletin vermesini sağlamaktır.
Hedef olarak seçmiş olduğunuz kişilerin telefonuna bu yükleme işlemini yaptıktan sonra karşı tarafın telefonuna gelen ve giden aramaların hepsinin birer kopyasını da kendi telefonunuza kısa mesaj ile geldiğini göreceksiniz. Sizin yönlendirici telefonunuz sayesinde karşı taraf gelen aramalara isterseniz ortak olup konuşmaları dinleyebilirsiniz isterseniz de konuşmaların detaylı bilgisini telefonunuzda bulabilirsiniz. Telefona gelen aramadan sonra sizinde aramaya katılmanız ile birlikte karşı tarafın telefonunda hiçbir cızırtı ve ses gibi başkası tarafından dinlendiğini ele veren işaretlere rastlanmaz.
Ortam dinleme özelliği sayesinde karşı taraf her nerede olursa olsun bulunduğu ortamın detaylı bilgileri dinleyen kişinin telefonuna gelir. Kişi isterse programın o özelliğini aktif hale getirerek ortamdaki diğer konuşmaları dinler ve dinleme esnasında telefonun açık olmasına yani tuş kilidinin açık olmasına gerek yoktur. Bir diğer özellik sayesinde telefonu dinlenen kişi sim kart değişikliği yaptığı zaman yeni numarasına ait bilgiler diğer kişiye yani telefonu dinleyen kişiye kısa mesaj ile bilgileri gönderilir ve telefon dinleme işlemine kalındığı yerden devam edilmiş olunur.

Etiketler:

Sosyoloji Bölümü

Programın Amacı
Sosyoloji programının amacı, toplumsal kurumlar, bunların kökeni, gelişmesi, işlevi ve birbirleriyle ilişkileri konusunda çalışacak elemanları yetiştirmektir.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
Sosyoloji bölümünde genel sosyoloji ve metodoloji, kurumlar sosyolojisi, uygulamalı sosyoloji, sosyometri, sosyoloji tarihi, sosyal değişme, köy sosyolojisi, psikoloji, felsefe, ekonomi, hukuk, bilgisayar, istatistik ve yöntembilim dersleri okutulur.

Yazının devamını okuyun »

Etiketler: , , ,

İklimlendirme Sogutma Bölümü

Programın Amacı
İklimlendirme-soğutma programının amacı, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin kurulması, imâli ve çalıştırılması alanında görev yapacak ara insan gücünü yetiştirmektir.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler
İklimlendirme-soğutma programında, matematik, fizik teknolojisinin bilimsel ilkeleri, bilgisayar, iklimlendirme ve soğutma ilkeleri, iklimlendirme sistemleri, koruyucu bakım ve arıza teşhisi gibi dersler okutulur.


Yazının devamını okuyun »

Etiketler: ,
null
Adana masaj salonu