Klima Servisi

klima_bakimi

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte klimalara olan ihtiyaç da haliyle arttı. Bu yıl ramazan ayının da yaza gelmesi dolayısıyla daha sıcak ve bunaltıcı sıcaklar bizleri beklerken evlerinizde ya da işyerlerinizde bulunan klimalarınızda problem varsa derhal çözümüne başvurmalısınız. Her türlü beyaz eşyanın tamir ve bakımlarının yapıldığı firmamız tarafından sizler de dilerseniz klimanızın tamirini yaptırabilirsiniz. 0216 471 59 56 numaralı telefonlardan ulaşarak arıza bildiriminde bulunarak markası ne olursa olsun tüm klimalarınız için bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Gülsuyu Arçelik servisinin insan sağlığı açısından oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekir. Klima bakımlarının arızası olmasa bile her yıl düzenli olarak yapılması sağlık açısından oldukça önemlidir. Pek çok astım hastası arızalı olan klimalar dolayısıyla rahatsızlıklarının arttığın söylerken, ciğerler ile ilgili sorun yaşanmaması adına klima servisi oldukça önemlidir.

Firmamızın her semtte bir şubesi bulunurken dilerseniz Sancaktepe Arçelik servisi ile de sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Arçelik, Bosch, Ariston ya da farklı marka tüm klimalarınızın varsa arızaları tecrübeli personellerimiz tarafından giderilecek ya da rutin bakımları da yine yapılabilecektir.

Fakat bu işlemlerin yapılabilmesi için karşılıklı olarak randevu almak gerekecektir. Pek çok aile servis çağırdığını unutarak evde olmazken bu durum sizin işinizin geç görülmesine firmamız personellerinin de işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Bu açıdan her iki tarafın da bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

Etiketler:
Facebook Profilinde Paylaş Twitter'da Paylaş
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


Adana masaj salonu