Kaynak mühendisi Olmak istermisiniz

Üniversitelerin 4 yıllık makine, inşaat, elektrik-elektronik, metalürji ve malzeme, gemi inşa ve uçak mühendisliği fakültelerinden mezun olanlar, 500 saatlik bir diploma programını başarıyla tamamladıklarında, Uluslararası Kaynak Mühendisi olarak dünyanın her yerinde iş bulma şansı yakalıyor.

Uluslararası Kaynak Enstitüsü’nün (IIW) ve Avrupa Kaynak Federasyonu’nun (EWF) Türkiye’deki Sorumlu Üyesi olan Gedik Eğitim Vakfı’nda 500 saat süren IWE eğitimlerinde teorik derslerin yanı sıra yoğun bir şekilde uygulamalı dersler de veriliyor. İlk program 1 Nisan’da hem yeni mezunların hem de çalışan mühendislerin kaynak alanında uzmanlaşarak kendilerine yeni iş fırsatları yaratmasını sağlayan diploma programı, İstanbul’da, Gedik Eğitim Vakfı
(GEV) tarafından düzenleniyor. 2013′ün ilk programı ise 1 Nisan 2013′te başlıyor. Gedik Eğitim Vakfı, 4 yıldır sürdürdüğü “Uluslararası Kaynak Mühendisliği” (IWE) diploma programı ile yeni mezun mühendislerin yanı sıra, metalin üretim süreçlerinde kullanıldığı sektörlerde çalışan mühendislere de kaynak alanında uluslararası kariyer yapma fırsatı sunuyor.

Etiketler:
null
Adana masaj salonu